Yeni Reklam Filmimizi İzleyin

Kolay Ödeme Seçenekleri

En Kaliteli Pencereler

Hakkımızda

Uzun yıllar PVC sektörünün içinde olan firmamız, ..... PLASTİK A.Ş.'nin yetkili bayii ünvanını alarak .....'in kalitesini talebin geldiği her yere götürmeyi kendisine hedef belirlemiştir.
 
..... YETKİLİ BAYİİ / ..... sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına göre yapılanmış bölgemizin en seçkin bayilerinden biri olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.
 
Bünyesinde bulundurduğu profesyonel imalat ve montaj ekipleriyle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.
 
..... ürünleriyle birlikte Kocaeli'nin tüm bölgelerinde Katlanır cam balkon ürünleriyle hizmet vermekteyiz.
 
Ayrıca ..... olarak atölyemizde; her türlü alüminyum doğrama, küpeşte, her ölçüye uygun duşakabin, katlanır cam balkon sistemleri, sineklik, panjur, ısıcam ve cam kapı imalatı yapılmakta olup, kalitemiz önceliğimizdir.Bu bağlamda Kocaeli'nde kurulu bulunan firmamız bu anlayışımızdan ödün vermeksizin çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.
 
Uygun ödeme koşullarıyla, yılların getirmiş olduğu tecrübelerin ışığında evinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, sizin zevkinize uygun bir şekilde sunuyoruz.
 
..... 15 yıllık sektörel deneyimimiz ve adını ve üretimi gururla üstlendiğimiz markamız ..... ile gerek ilimizle, gerekse ülkemiz genelinde daha nice 15 yıllarda nice başarılara imza atmayı umuyoruz.
 
..... | ..... Yetkili Bayii
 
Firma Sahibi Adı Soyadı

Ad Soyad


Telefon
E - Posta Adresiniz
Mesajınız

Doğrulama Kodu: