Site Rengi


Ücretsiz Keşif Hizmeti
Güler yüzlü ekibimizden ücretsiz keşif hizmeti isteyebilir. Konusunda uzman ekip size en doğru seçeneği sunacaktır.
BAŞVUR

Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen “Türkiye’de Sertifikalı Montaj Ustaları İle Hizmet Veren İlk PVC Profil Üreticisi” Oldu.

Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen “Türkiye’de Sertifikalı Montaj Ustaları İle Hizmet Veren İlk PVC Profil Üreticisi” Oldu.

Fıratpen, “Türkiye’de Sertifikalı Montaj Ustaları İle Hizmet Veren İlk PVC Profil Üreticisi” Oldu. Sektörünün yenilikçi ve lider firması FıratPE PVC Pencere ve Kapı Sistemleri markaları Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen bayilerinin montaj ustaları artık sertifikalı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı Mesleki Yeterlilik Kurumu’nca yayımlanan PVC Doğrama Montajcısı Ulusal Meslek Standardına göre TÜRKAK’tan akredite ulusal ve uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile Fıratpen; PVC pencere ve kapı sistemlerinde montaj faaliyetlerinin uzman kişiler tarafından yapılmasını, bu sayede ülkemizdeki PVC pencere kalitesinin ve buna bağlı enerji tasarrufunun arttırılmasını, marka değerinin korunmasını, montaj hatalarına bağlı müşteri şikayet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedefliyor.

Fıratpen Bayilerinin PVC Pencere-Kapı montaj ustalarına, 14UY0195-3 PVC Doğrama Montajcısı Ulusal Meslek Standardına göre kalite, iş sağlığı-güvenliği ve çevre konularında FIRAT EĞİTİM ENSTİTÜSÜ’nde eğitim verilmektedir.

Fırat Kalite Müdürü Sn. Mutlu SÜNER ise “FIRAT Bayilerinin PVC Pencere-Kapı montaj ustalarına, 14UY0195-3 PVC Doğrama Montajcısı Ulusal Meslek Standardına göre kalite, iş sağlığı-güvenliği ve çevre konularında FIRAT EĞİTİM ENSTİTÜSÜ’nde eğitim vermeye başladıklarını, bu eğitimlerin sonunda da montaj ustalarının, bağımsız ve tarafsız bir şekilde, Mesleki Yeterlilik Kurumu ile ön protokol imzalamış CTC Belgelendirme Merkezi ve Eğitim AŞ firması tarafından sınava tabi tutulacaklarını belirtti.

22 Haziran 2021
Fıratpen, Winhouse ve Gedizpen “Türkiye’de Sertifikalı Montaj Ustaları İle Hizmet Veren İlk PVC Profil Üreticisi” Oldu. için yorumlar kapalı
8.261 kez görüntülendi
webmalikane.com