Site Rengi


Ücretsiz Keşif Hizmeti
Güler yüzlü ekibimizden ücretsiz keşif hizmeti isteyebilir. Konusunda uzman ekip size en doğru seçeneği sunacaktır.
BAŞVUR

Katlanır Cam Uygulamaları

Anasayfa » Katlanır Cam Uygulamaları

Katlanır Cam Sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda fonksiyonel ve şık ortamlar yaratmanın en estetik yoludur. Katlanır Cam, olumsuz hava şartlarında kapalı tutularak  maruz kalınabilecek olumsuz dış etkenlere karşı etkin koruma sağlamaktadır. Sıcak hava şartlarında ise tamamen açık tutularak açık mekan gibi faydalanılabilmektedir. Katlanır Cam Sistemleri ile mekanlardan dört mevsim boyunca en işlevsel şekilde yararlanılabilmektedir.

Sağlam ve güçlü yapısı ile ses ve ısı yalıtımına da katkıda bulunmaktadır. Çeşitli renk ve tasarımları ile mekanlarla uyumlu ve şık görünüm elde edilmektedir. Mimari tasarımları ,konseptinize uygun profil ve cam renk seçenekleri ile görsel olarak mekanlara değer katmakla birlikte, dış manzara kapanmadan ortamın keyfine varmanıza olanak sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri

– Camların sağa sola veya her iki yöne topalanabilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Mimari olarak estetik tasarımlar ile binanıza katkı sağlıyor. Darbeler karşı dayanıklı temperli ve lamine cam kullanılmasından dolayı hem güvenli hem de emniyetlidir. Olağandışı durumlarda camın kırılması durumunda küçük ve kesici olmayan parçalara ayrılmasından dolayı insan sağlığını tehdit etmemektedir. Görüntü ve manzara kayıpları yaşanmamaktadır.

Katlanır Cam Balkon Uygulama Yerleri

  • Konutlar
  • Cafe, lokanta ve fastfoodlar
  • Yazlıklar villalar otel ve moteller
  • Perakende ürün satan mağaza ve işletmeler
  • Eğlence mekanları
  • Alışveriş Merkezleri
  • Mevsimlik imalat yapan atölye ve işletmeler
webmalikane.com