Site Rengi


Ücretsiz Keşif Hizmeti
Güler yüzlü ekibimizden ücretsiz keşif hizmeti isteyebilir. Konusunda uzman ekip size en doğru seçeneği sunacaktır.
BAŞVUR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Uzun yıllar PVC sektörünün içinde olan firmamız, FIRATPEN PLASTİK A.Ş.’nin yetkili bayii ünvanını alarak Fıratpen’in kalitesini talebin geldiği her yere götürmeyi kendisine hedef belirlemiştir.
FIRATPEN YETKİLİ BAYİİ / Pvc pencere sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına göre yapılanmış bölgemizin en seçkin bayilerinden biri olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.
Bünyesinde bulundurduğu profesyonel imalat ve montaj ekipleriyle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Kaliteli ürünleriyle birlikte Kocaeli’nin tüm bölgelerinde Katlanır cam balkon ürünleriyle hizmet vermekteyiz.
Ayrıca FIRATPEN olarak atölyemizde; her türlü alüminyum doğrama, küpeşte, her ölçüye uygun duşa kabin, katlanır cam balkon sistemleri, sineklik, panjur, ısıcam ve cam kapı imalatı yapılmakta olup, kalitemiz önceliğimizdir. Bu bağlamda Kocaeli’nde kurulu bulunan firmamız bu anlayışımızdan ödün vermeksizin çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.
Uygun ödeme koşullarıyla, yılların getirmiş olduğu tecrübelerin ışığında evinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, sizin zevkinize uygun bir şekilde sunuyoruz.
25 yıllık sektörel deneyimimiz ve adını ve üretimi gururla üstlendiğimiz markamız FIRATPEN ile gerek ilimizle, gerekse ülkemiz genelinde daha nice 25 yıllarda nice başarılara imza atmayı umuyoruz.
Fatihpen | FIRATPEN Yetkili Bayii
webmalikane.com