Site Rengi


Ücretsiz Keşif Hizmeti
Güler yüzlü ekibimizden ücretsiz keşif hizmeti isteyebilir. Konusunda uzman ekip size en doğru seçeneği sunacaktır.
BAŞVUR

PVC Kapı Montaj ve Servis

Anasayfa » PVC Kapı Montaj ve Servis

Pimapen Montaj, Yüksek performanslı Pvc pencere ve pvc kapı dizaynları ile öncüdür. Sadece estetik güzellikleri ile değil, üstün Türkiye teknolojisi ile yakaladığı mükemmel kalitesiyle de rekabetin çok önüne geçmiştir. Dünya standartlarının yakalayamadığı bir beyazlığa ve parlaklığa sahip, Avrupa Pimapen Pvc pencere ve pvc kapı sistemlerindeki pimapen profillerinden üretilen pencere ve kapılarınız hiçbir zaman boya veya cila gerektirmeden uzun yıllar boyunca inanılmaz beyazlıklarını koruyarak evinizin her zaman güzel görünmesini sağlar.

24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. 52 mm’ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar. Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir.

İsterseniz bitmiş olarak, isterseniz sadece kemer olarak, cam temin etme imkanı bulunmayanlar için camlı veya camsız şekilde Türkiye’nin dört bir yanından kemerli Pimapen pencere ihtiyacınızı, Pimapen üretimi yapan firmamızdan temin etme imkanınız var.

Dilediğiniz ölçüde PVC kapı ve PVC pencere imalatı siparişlerinizi mekana monte ediyoruz. Tek yapmanız gereken PVC sistemleri taktırmak istediğiniz kapı ve/veya pencerelerin net ölçüsünü belirtmek ve siparişini vermek. Verilen ölçüye uygun olarak PVC pencere ve kapıların imalatını gerçekleştirip montajını yapıyoruz. Firmamız uzman kadrosu ve tecrübeli ustaları eşliğinde kaliteli hizmet vermeyi kendine misyon olarak belirlemiştir.

webmalikane.com